.
Strona Główna Zaginione / Znalezione Psy i inne zwierzęta
Korzystając z Serwisu możesz zamieścić zgłoszenie zaginięcia lub znalezienia psa, bądź innego zwierzaka.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cudowny kundelek szuka domku!
Autor Wiadomość
Kora

Numer telefonu: 0503 348 960
Wysłany: 2009-06-16, 10:26   Cudowny kundelek szuka domku!

Ogloszenie o znalezieniu tego psiaka pojawilo sie na tym forum oto ono http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=4809 JB ktora go miala w domu przez kilka godzin nim trafil Na Paluch, zakochala sie w piesiu. W ostatnia niedziele Rudy byl z nami na spacerku, idealnie chdzi na smyczy, jest bardzo madrym i spokojnym psiakiem. Idealnie zgadza sie z innymi psami. Psiak musial miec donrego wlasciciela ktory bardzo dobrze go wychowal. Psiak jest wykastrowany wiec sadze ze mogl byc adoptowany z jakiegos Schroniska, byc moze ze zly los sprawil ze stracil Pana :cry: .
Ostatnio zmieniony przez Kora 2009-06-16, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  

JB 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-06-16, 20:15   Wszystko prawda

Coś w nim jest, że nie dał o sobie zapomnieć. Naprawdę taki kochany psina. Chodził pięknie na smyczy, był taki spokojny, przechodziliśmy obok ludzi i nic, przeszliśmy obok psów i nic. Tzn żadnego szarpania, obszczekiwania, noga w nogę. Leżał w kuchni, rozumiał co do niego mówiłam, polizał mnie po ręku, zanim zjadł popatrzył z nad miski na mnie. Jakby chciał uzyskać potwierdzenie, że może zjeść. Pies anioł. Miałam kilkanaście lat taką spokojną sunię, teraz mam hałaśliwą nadpobudliwą pinczerkę. Tak łagodny pies, ułożony, spokojny to istny skarb.

Odpowiedz do tematu